­

Realizace čerpacích systémů

V oblasti realizací čerpacích systémů spolupracujeme s renomovanými projekčními organizacemi, kdy formou vzájemné konzultace s využitím bohatých zkušeností v oboru navrhujeme sestavu čerpání a spolupracujeme na tvorbě projektu včetně finální montáže u zákazníka. Takto jsme zrealizovali mnoho čerpacích stanic, jejichž výkon přesahuje 28MW.

 

 

 

Vodárenské čerpací stanice

V oblasti vodárenství firma působí jako montážní a servisní subjekt. Převážná většina zařízení je instalována ve funkci zvyšovacích čerpacích stanic s udržováním konstantního tlaku s kaskádovým spouštěním a regulací pomocí měničů. Montáže jsou prováděny v různém materiálovém provedení. Převážně se jedná o nerezové oceli a lepené PVC materiály. Součástí této činnosti jsou i obměny původních již nevyhovujících čerpadel za nové moderní zařízení.

 

 

Technologické čerpání

Problematika čerpání v technologických celcích je velmi široká. Běžně provádíme výměny a instalování náhrad čerpadel za stará, již nefunkční, případně opotřebovaná čerpadla u kterých je již provádění servisu nerentabilní.
Díky zkušenostem v oboru provádíme náhrady, opravy a servis na instalovaných zařízení. Tato oblast čerpání je komplikovaná a vyžaduje vždy specifický přístup k dané problematice.

 

 

Čerpací systémy pro zasněžování.

Čerpací systémy umělého zasněžování byly v poslední době progresivně se rozvíjejícím oborem. Firma dík dlouholetým zkušenostem v této oblasti navrhuje, dodává a montuje vysokotlaké čerpací stanice. Dodávaná zařízení jsou kompletována pomocí přesných vysokotlakých potrubních tvarovek v provedení žárový zinek. Čerpací stanice využívají unifikovaný systém sériového řazení čerpadel pro zvyšování tlaku a paralelní systém typových řad pro zvyšování průtoku. Vzhledem k velikosti dodávaných zařízení jsou čerpací stanice opatřeny automatickou filtrací, která zvyšuje efektivitu provozu. Zařízení jsou ovládána pomocí programovatelných automatů a měničů na motorech. Fungují v návaznosti na jakákoli instalovaná koncová zařízení plnoautomaticky.
Naše zařízení můžete najít v renomovaných lyžařských areálech České republiky.
Kromě instalací a rozšiřování čerpacích stanic, provádíme komplexní inženýrskou činnost a poradenství v oblasti čerpání.

Celkový instalovaný příkon námi dodaných čerpacích systémů přesahuje v tomto specifickém oboru čerpání 27 MW.

 

 

ULPower

Jednoduše nejlepší motor pro vaše letadlo! Více výkonu - méně váhy!

 

­